UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - myśle kolinski, że sobie dodajesz zbyt mocno, ludzie mają cie gdzieś, ciebie i twoje wypociny z lewackiego dekla, lepszego dowodu niż twój wynik wyborach nie potrzeba, a ujadający kundel zawsze kopa w pysk dostanie jak za głośno szczeka i komuś to przeszkadza w codziennym życiu, ale myślę, że do tego się już przyzwyczaiłeś, z wielką radością przeczytam info, gdy to się znowu stanie. ..
kreciol