UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dopóki Kolinski będziesz publikował swoje lewackie, oszczercze teksty, to o żadnym "reżimie Kaczyńskiego" nie może być mowy. Reżim, to domena twoich towarzyszy i nie zapominaj o tym mały bolszewiku.


Anuluj