UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dopóki Kolinski będziesz publikował swoje lewackie, oszczercze teksty, to o żadnym "reżimie Kaczyńskiego" nie może być mowy. Reżim, to domena twoich towarzyszy i nie zapominaj o tym mały bolszewiku.
Dopóki Kolinski będziesz publikował swoje lewackie, oszczercze teksty, to o żadnym "reżimie Kaczyńskiego" nie może być mowy. Reżim, to domena twoich towarzyszy i nie zapominaj o tym mały bolszewiku.