Wybrany wątek opinii
Dopóki Kolinski będziesz publikował swoje lewackie, oszczercze teksty, to o żadnym "reżimie Kaczyńskiego" nie może być mowy. Reżim, to domena twoich towarzyszy i nie zapominaj o tym mały bolszewiku.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
jego towarzysze poszli do Brukseli, zatem zazdrość go zżera, że poparcie 1% i nic, dalej na zasiłku. ..
Do moderacji
Odpowiedz
6
1