Wybrany wątek opinii
koliński, morda kapciu, oby ci go ktoś ponownie obił, może ci się pod kopułą poustawia, lewaku wydymany przez lenina
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@kreciol - Ty musisz tak bezczelnie obrażać? czytam te komentarze i zastanawiam się, czy na Policje tego nie podać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
kolinski obraża nie tak, tylko jak widać ty tego nie rozumiesz, samą swoją osobą uwłacza człowieczeństwu, pasożyt żyjący całe życie na koszt państwa, wypowiadający się na wszelkie tematy, o większości których nie ma zielonego pojęcia, udający erudytę i przemycający filozofię uznaną za zbrodniczą i prawnie zakazaną w naszym państwie. to ci nie przeszkadza?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@kreciol - To nie można normalnie napisać? Muszą te epitety co chwila być? To obojętne jakie ma poglądy. pokaz kulturę i bądź ponad to. Umiesz tak?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
To brunatna patologia, która pluje i ujada, iż boli jeszcze rzyć po przegranej w sądzie o faszystowski charakter ich śmiesznej organizacyjki dla chłopców szukających miłości w mundurkach - proszę nie wdawać się w gadki z trollem a jego łajdackie komentarze zgłaszać administracji oraz na Policję. Tam już dobrze znają patusa z adresu, imienia i nazwiska, jest częstym gościem elbląskiej KMP.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@RobertKoliński - tak jak ty, donosicielu. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@RobertKoliński - myśle kolinski, że sobie dodajesz zbyt mocno, ludzie mają cie gdzieś, ciebie i twoje wypociny z lewackiego dekla, lepszego dowodu niż twój wynik wyborach nie potrzeba, a ujadający kundel zawsze kopa w pysk dostanie jak za głośno szczeka i komuś to przeszkadza w codziennym życiu, ale myślę, że do tego się już przyzwyczaiłeś, z wielką radością przeczytam info, gdy to się znowu stanie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@RobertKoliński - Rozumiem, że boli, że bardzo boli, emocje rosną, a ortografia i gramatyka zanika.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2