Wybrany wątek opinii

koliński, morda kapciu, oby ci go ktoś ponownie obił, może ci się pod kopułą poustawia, lewaku wydymany przez lenina
kreciol (2019.06.16)
@kreciol - Ty musisz tak bezczelnie obrażać? czytam te komentarze i zastanawiam się, czy na Policje tego nie podać.
(2019.06.16)
kolinski obraża nie tak, tylko jak widać ty tego nie rozumiesz, samą swoją osobą uwłacza człowieczeństwu, pasożyt żyjący całe życie na koszt państwa, wypowiadający się na wszelkie tematy, o większości których nie ma zielonego pojęcia, udający erudytę i przemycający filozofię uznaną za zbrodniczą i prawnie zakazaną w naszym państwie. to ci nie przeszkadza?
kreciol (2019.06.16)
@kreciol - To nie można normalnie napisać? Muszą te epitety co chwila być? To obojętne jakie ma poglądy. pokaz kulturę i bądź ponad to. Umiesz tak?
(2019.06.16)
To brunatna patologia, która pluje i ujada, iż boli jeszcze rzyć po przegranej w sądzie o faszystowski charakter ich śmiesznej organizacyjki dla chłopców szukających miłości w mundurkach - proszę nie wdawać się w gadki z trollem a jego łajdackie komentarze zgłaszać administracji oraz na Policję. Tam już dobrze znają patusa z adresu, imienia i nazwiska, jest częstym gościem elbląskiej KMP.
RobertKoliński (2019.06.16)
@RobertKoliński - tak jak ty, donosicielu. ..
(2019.06.16)
@RobertKoliński - myśle kolinski, że sobie dodajesz zbyt mocno, ludzie mają cie gdzieś, ciebie i twoje wypociny z lewackiego dekla, lepszego dowodu niż twój wynik wyborach nie potrzeba, a ujadający kundel zawsze kopa w pysk dostanie jak za głośno szczeka i komuś to przeszkadza w codziennym życiu, ale myślę, że do tego się już przyzwyczaiłeś, z wielką radością przeczytam info, gdy to się znowu stanie. ..
kreciol (2019.06.16)
@RobertKoliński - Rozumiem, że boli, że bardzo boli, emocje rosną, a ortografia i gramatyka zanika.
(2019.06.16)
Powrót do komentarzy