32
14.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - Zgadzam się z Tobą, że nie rozumiesz pojęcia "kapitalizm"
Agall (2019.06.14)
*Uczone, a tak mało kumate*. Św. Jan Paweł II modlił się w Polsce: Niech zstąpi DUCH TWÓJ i odnowi oblicze tej ziemi. Wszyscy widzimy działanie Ducha ŚWIĘTEGO już od 2015 r. ale opozycja twardo walczy choć nie ma żadnych sukcesów i zaklina bezsilnie rzeczywistość.
złodziej (2019.06.14)

info

6  
  2
Blondynko(zdjęcie nr. 20), stojąca w końcu sali „U św. Ducha”, odezwij się proszę.
(2019.06.14)

info

1  
  0
Frekwencja w naszych wyborach wcale nie jest mniejsza A tak poza tym każdemu wolno marzyć.leeactwo zaklina rzeczywistosc A jest jak jest i wcale nie najgorzej A na pewno lepiej niż za rządów PO
(2019.06.14)
Emeryci poszli zagłosowali na pis za 13 emeryturę, znowu za naszą kasę wygraliście Pisy.
(2019.06.14)
zagłosuj, ale zmarnujesz głos.
(2019.06.14)
Elbląska starówka jako niemieckie miasto - art. o czynszach w niemczech = https://www.money.pl/gospodarka/czynsze-dziela-niemcow-6391961448105601a.html
ElblągczyElbing (2019.06.14)

info

0  
  0
Dlaczego zmarnuję? Wyjaśnij mi to, bo mam ogromny problem ze zrozumieniem komuszego sposobu myślenia.
(2019.06.15)
Marnowaniem głosu jest popieranie zdrajców z POPiS. Jak chcesz w tym kraju coś poprawić, skoro popierasz wciąż ten sam układ?
(2019.06.15)
Przeciez kilka dni wstecz,Rudy kazal przestac byc lewackiej opozycji ,totalna opozycja,prosil o troche milosci do PiS,a tu widze zero reakcji na rozkaz wodza,chyba Platforms w wychowaniu swego elektoratu przegiela,elektorat Platformy po prostu nienawidzi to co nawet jest namiastka prawicy.Rudy zrozumial ,ze skoro agresja nie przynosi pozytywnego skutku,to moze milosc ,jak za czasow Palikota,a tu masz babo placek ,nic z tego.To jest woda na mlyn PiSu Bo wiekszosc Polakow woli spokoj niz judzenie I jatrzenie.Pelne efekty tego beda podczas jesiennych wyborow do Sejmu,gdzie lewacy oberwa,jak w przyslowiowy kaczy kuper.Pozdro dla lewakow.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.15)

info

1  
  0