UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Frekwencja w naszych wyborach wcale nie jest mniejsza A tak poza tym każdemu wolno marzyć.leeactwo zaklina rzeczywistosc A jest jak jest i wcale nie najgorzej A na pewno lepiej niż za rządów PO


Anuluj