32
14.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
U nas (w większości) w społeczeństwie ludzi mało świadomych wygra ta partia która więcej kasy obieca. A to, że z tego względu analogicznie coraz drożej w sklepach i mniejnna rozwój kraju to już mało kogo interesuje. Zazwyczaj przeciętny Polak poszedłby na taki układ, że będzie się go wozić wszędzie taksówką za darmo, ale pod warunkiem, że utnie mu się nogi.
Kkkkk1 (2019.06.15)

info

1  
  3
dziady postkom 30 lat rabowali teraz placza precz poszli
(2019.06.15)

info

4  
  0