UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Marnowaniem głosu jest popieranie zdrajców z POPiS. Jak chcesz w tym kraju coś poprawić, skoro popierasz wciąż ten sam układ?
Marnowaniem głosu jest popieranie zdrajców z POPiS. Jak chcesz w tym kraju coś poprawić, skoro popierasz wciąż ten sam układ?