UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przeciez kilka dni wstecz,Rudy kazal przestac byc lewackiej opozycji ,totalna opozycja,prosil o troche milosci do PiS,a tu widze zero reakcji na rozkaz wodza,chyba Platforms w wychowaniu swego elektoratu przegiela,elektorat Platformy po prostu nienawidzi to co nawet jest namiastka prawicy.Rudy zrozumial ,ze skoro agresja nie przynosi pozytywnego skutku,to moze milosc ,jak za czasow Palikota,a tu masz babo placek ,nic z tego.To jest woda na mlyn PiSu Bo wiekszosc Polakow woli spokoj niz judzenie I jatrzenie.Pelne efekty tego beda podczas jesiennych wyborow do Sejmu,gdzie lewacy oberwa,jak w przyslowiowy kaczy kuper.Pozdro dla lewakow.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1