A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
http://przembud.pl/historia/ - wystarczy poszukać ;)
Dla oficjeli szampan. Czy można spożywać alkohol w pracy? Czy tylko Piccolo bez procentów?
Pierd. jak potluczony, co gotyk maja zrobic ze swiatowida?
Polska w rozwoju, walczymy, walczymy Kochani, do boju białoczerwoni;)
Wszystko fajnie tylko Marszałek niech przyzna ile kosztowała rozbudowa Teatru w Olsztynie ok. 42 mln zł, ile kosztowała budowa Filharmonii w Olsztynie ok. 64 mln zł a ile pieniędzy przeznaczono na teatr i Światowid-w 2012 wstępnie szacowano 100 mln a zabezpieczono 32 mln na obie instytucje ! Jak zwykle Elbląg dostaje ochłapy !!!
elektorat obecnych władz się odezwał, wulgarny, prostaci, bez wyobraźni estetycznej
byle co i byle jak, a Elblągi emeryckie i tak zagłusują na postkomunę, mogli im z gliny zrobić teatr a stere dziady i tak zagłosują na nich bo tam im w tfałenie mówili,
zimne termy w Lidzbarku dopłata 63 miliony, teatr w Elblągu dopłata 12 milionów, . .. pogratulować wyborcom rozumu i wyprowadzać się jak najszybciej, tu nie ma szansy na normalność
@213123 - a wy na kogo głosujecie chyba tyko na browar bo na wyborach mało młodych wam do zycia wystarczy pizza, chisurger i puszka dopalacza ale japę drzeć to pierwsi kapturek o mimo upału na ten czerep i po krzakach piwo chlać
@Jamess - oczywiście, że można.