UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@213123 - a wy na kogo głosujecie chyba tyko na browar bo na wyborach mało młodych wam do zycia wystarczy pizza, chisurger i puszka dopalacza ale japę drzeć to pierwsi kapturek o mimo upału na ten czerep i po krzakach piwo chlać