UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@213123 - a wy na kogo głosujecie chyba tyko na browar bo na wyborach mało młodych wam do zycia wystarczy pizza, chisurger i puszka dopalacza ale japę drzeć to pierwsi kapturek o mimo upału na ten czerep i po krzakach piwo chlać