Wybrany wątek opinii

niestety to kolejna nieudana inwestycja, zaakceptowany projekt jest brzydki, bardzo brzydka jest bryła budynku, taki jakiś socrealizm z horroru z Leninem jako wampirem, szkoda, że tak to popsute bo Elbląg miasto Hanzeatyckie powinno budować budynki o absolutnie innej orientacji niż popłuczyny po okresie komunizmu
obiektywny głos estetyczny (2019.06.13)
Ale na kogo glosowales? Na opcje zeby bylo tak jak bylo, aby dotrwac? To sie nie dziw.
(2019.06.13)
Pierd. jak potluczony, co gotyk maja zrobic ze swiatowida?
(2019.06.13)
elektorat obecnych władz się odezwał, wulgarny, prostaci, bez wyobraźni estetycznej
sdffads (2019.06.14)
Powrót do komentarzy