Wybrany wątek opinii
niestety to kolejna nieudana inwestycja, zaakceptowany projekt jest brzydki, bardzo brzydka jest bryła budynku, taki jakiś socrealizm z horroru z Leninem jako wampirem, szkoda, że tak to popsute bo Elbląg miasto Hanzeatyckie powinno budować budynki o absolutnie innej orientacji niż popłuczyny po okresie komunizmu
Do moderacji
Odpowiedz
21
15
Ale na kogo glosowales? Na opcje zeby bylo tak jak bylo, aby dotrwac? To sie nie dziw.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Pierd. jak potluczony, co gotyk maja zrobic ze swiatowida?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
elektorat obecnych władz się odezwał, wulgarny, prostaci, bez wyobraźni estetycznej
Do moderacji
Odpowiedz
0
0