Wybrany wątek opinii
Dla oficjeli szampan. Czy można spożywać alkohol w pracy? Czy tylko Piccolo bez procentów?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Jamess - oczywiście, że można.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Jamess - W pracy nie można spożywać alkoholu. A teatrze na każdej premierze jest alkohol. A pracownicy są przecież w pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0