Wybrany wątek opinii

Dla oficjeli szampan. Czy można spożywać alkohol w pracy? Czy tylko Piccolo bez procentów?
Jamess (2019.06.13)
@Jamess - oczywiście, że można.
(2019.06.14)
@Jamess - W pracy nie można spożywać alkoholu. A teatrze na każdej premierze jest alkohol. A pracownicy są przecież w pracy.
krytyk (2019.06.14)
Powrót do komentarzy