47
08.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oto tajemnica wiary - euro, złoto i dolary. A wiara jedynie czyni czuba, przypominam (zdj. ).
RobertKoliński (2019.06.09)
Komunistyczne pomioty nawet demony nie chciały wracać do piekła. Pozostaje tylko wam współczuć wasza niewiara i zarazem głupoty zostanie nagrodzona.
(2019.06.09)

info

4  
  3
@Mars007 - Słyszałeś coś o powołaniu ?
pesymist (2019.06.09)
Komunistyczny cieciu mieszkańcy w wyborach dali ci faka, a ty nadal trollu plujesz jadem. Koli cię, że dzięki kościołowi upadł ten chory bandycki system?
(2019.06.09)
@RobertKoliński - Wiara czyni czuba ??? Twoja wiara chyba z ciebie uczyniła czubem;)
Czubczubowi (2019.06.09)
Czeskie władze powiedziały Kościołowi "stop" i zapowiedziały zakręcenie kurków z pieniędzmi. Mało tego – to, co będzie wypłacane duchownym w ramach rekompensat za działania komunistów w latach 1948-1990,zostanie opodatkowane. Co najciekawsze, zwykłych obywateli Czech to nie rusza. Nikt nie protestuje i nie rozpacza. No, może poza politykami czeskiej chadecji. W Czechach weszła w życie poprawka do ustawy o naprawieniu krzywd i zwrocie majątku kościelnego. Zakłada ona opodatkowanie (19 proc. ) odszkodowań wypłacanych Kościołom przez państwo za majątek, którego nie można zwrócić w naturze. Zmiana już została ochrzczona jako zaostrzenie rozdziału Kościoła od państwa.
RobertKoliński (2019.06.09)

info

6  
  9
"Koli cię, że dzięki kościołowi upadł ten chory bandycki system?" - przemieniając się w nowy inny, niemniej bandycki, może bardziej nawet.
(2019.06.09)
W czeskiej Pradze,w 1943 r miejscowa prasa martwila sie is na swieta Bozego Narodzenia nie bedzie cytrusow.No Czesi jako autorytet wsrod narodow Europy DLA mnie nie sa.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.09)

info

4  
  4
Dzisiejszy system jest po prostu inaczej bandycki niż ten poprzedni. Dziś w sklepach jest pełno (poza bardziej racjonalną gospodarką - niestety m. in. też dzięki podłączeniu się do łańcucha d. .mania krajów III świata). Kościół w Polsce ma wiele, baaardzo wiele za uszami - już pomijając tą cała pedofilię (która jest po prostu faktem, nie trzeba być geniuszem by skojarzyć co wyjdzie z wrzucenia zdrowych(?) chłopaków do wspólnych "koszar" i nakazania im oficjalnie celibatu) - wystarczy (nie)stety poczytać historię Polski i DOCZYTAĆ po czyjej stronie stał watykański kościół w kluczowych momentach upadania Rzeczypospolitej -ten kto jeszcze nie wie, pewnie się mocno zdziwi. Nie jestem przeciw Bogu, i sam doświadczyłem niejednokrotnie iż w życiu "nie ma przypadków", jak i znam ludzi, którzy "medycznie" byli po tamtej stronie. Natomiast instytucja watykańska -to dla mnie gniazdo żmij i delegatura szatana na tej planecie, odwodząca właśnie ludzi od prawdziwej wiary/prawdy/poszukiwania/. ..
PolskaAnarchista (2019.06.09)

info

8  
  3
PolskaAnarchista dobrze napisane. Zróbmy tak : oddzielmy Kościół od Mamony, od polityki, przestańmy traktować księży jak Boga, skończymy dawać na tacę, płacić za sakramenty dopóki kapłan nie powie. Proszę. A nie co łaska. Bo. .to sami ich rozpuściliśmy w wyniku lęku przed tym, co jet nieuchronne.
pampi-ZAWADA (2019.06.09)

info

9  
  1