A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Komunistyczne pomioty nawet demony nie chciały wracać do piekła. Pozostaje tylko wam współczuć wasza niewiara i zarazem głupoty zostanie nagrodzona.
@Mars007 - Słyszałeś coś o powołaniu ?
Komunistyczny cieciu mieszkańcy w wyborach dali ci faka, a ty nadal trollu plujesz jadem. Koli cię, że dzięki kościołowi upadł ten chory bandycki system?
@RobertKoliński - Wiara czyni czuba ??? Twoja wiara chyba z ciebie uczyniła czubem;)
"Koli cię, że dzięki kościołowi upadł ten chory bandycki system?" - przemieniając się w nowy inny, niemniej bandycki, może bardziej nawet.
W czeskiej Pradze,w 1943 r miejscowa prasa martwila sie is na swieta Bozego Narodzenia nie bedzie cytrusow.No Czesi jako autorytet wsrod narodow Europy DLA mnie nie sa.Garbusiarz cyklista
Dzisiejszy system jest po prostu inaczej bandycki niż ten poprzedni. Dziś w sklepach jest pełno (poza bardziej racjonalną gospodarką - niestety m. in. też dzięki podłączeniu się do łańcucha d. .mania krajów III świata). Kościół w Polsce ma wiele, baaardzo wiele za uszami - już pomijając tą cała pedofilię (która jest po prostu faktem, nie trzeba być geniuszem by skojarzyć co wyjdzie z wrzucenia zdrowych(?) chłopaków do wspólnych "koszar" i nakazania im oficjalnie celibatu) - wystarczy (nie)stety poczytać historię Polski i DOCZYTAĆ po czyjej stronie stał watykański kościół w kluczowych momentach upadania Rzeczypospolitej -ten kto jeszcze nie wie, pewnie się mocno zdziwi. Nie jestem przeciw Bogu, i sam doświadczyłem niejednokrotnie iż w życiu "nie ma przypadków", jak i znam ludzi, którzy "medycznie" byli po tamtej stronie. Natomiast instytucja watykańska -to dla mnie gniazdo żmij i delegatura szatana na tej planecie, odwodząca właśnie ludzi od prawdziwej wiary/prawdy/poszukiwania/. ..
PolskaAnarchista dobrze napisane. Zróbmy tak : oddzielmy Kościół od Mamony, od polityki, przestańmy traktować księży jak Boga, skończymy dawać na tacę, płacić za sakramenty dopóki kapłan nie powie. Proszę. A nie co łaska. Bo. .to sami ich rozpuściliśmy w wyniku lęku przed tym, co jet nieuchronne.