UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W czeskiej Pradze,w 1943 r miejscowa prasa martwila sie is na swieta Bozego Narodzenia nie bedzie cytrusow.No Czesi jako autorytet wsrod narodow Europy DLA mnie nie sa.Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj