UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W czeskiej Pradze,w 1943 r miejscowa prasa martwila sie is na swieta Bozego Narodzenia nie bedzie cytrusow.No Czesi jako autorytet wsrod narodow Europy DLA mnie nie sa.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1
W czeskiej Pradze,w 1943 r miejscowa prasa martwila sie is na swieta Bozego Narodzenia nie bedzie cytrusow.No Czesi jako autorytet wsrod narodow Europy DLA mnie nie sa.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1