47
08.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oto UE i Watykan. Niedawno dostałem list od Polki mieszkającej w Niemczech. Emocjonalnymi słowami opisała to, co już wcześniej wiedziałem z lektury niemieckich podręczników do obowiązkowej edukacji seksualnej czy orzeczeń niemieckich sądów. Dzieci proszone są tam o projektowanie domów publicznych, prezentowane są im materiały pornograficzne, mają też odpowiadać na pytanie: „Skąd wiesz, że jesteś heteroseksualny?”.  Odmowa posłania dziecka na takie zajęcia karana jest grzywną, a nawet aresztem.
(2019.06.09)

info

3  
  4
Zaczyna się wybielanie czarnych komuchow
(2019.06.09)

info

4  
  2
Długi po koloniach ? O czym ty bredzisz . Skojarzenia dwa fakty komuna odbudowywała Polskę po wojnie bo Niemcy i kacapy rozpierdzieloli wszystko . Gdyby nie komuna to nieial byś gdzie do szkoły czy szpitala chodzić. Porównaj ile np właśnie szkół lub szpitali wybudowano teraz a ile za komuny Rozejrzyj się wokół
Jamaleg (2019.06.09)
Tak czytam te komentarze ale i inne w sieci to rece załamuje. Ile w nich jadu, zawisci, zakłamania i zwyczajnej głupoty. A czy pomyslał ktoś że tak zwyczajne tacy są księza jak rodziny z których księza pochodza. To sa zwyczajni ludzie jak wy. Czasem zawistni, zakłamani, plujący jadem i złośliwi. Bo taką człowiek ma już nature.
Mars007 (2019.06.09)
@Polakkatolik - Mam nadzieję, że teraz Sekielski nakręci film o przekrętach Platformy Obywatelskiej oraz o pedofilii i narkomanii w środowiski tzw. celebrytów.
(2019.06.09)
Mam nadzieję, że teraz Sek, iel. ski nakręci film o prz, ekręt. ach Pla, tform, y Oby, watel. skiej oraz o pe, dofil. ii i nar, koma. nii w środowisku tzw. cel, ebry. tów.
(2019.06.09)

info

6  
  4
Już wiem z kąd te wrogie nastawienie do kościoła. Pewnie tych plujących jadem na kościół spłodził jakiś ubek, czy sbek który miał za zadanie zniszczyć tą instytucję. A teraz mają pretęsję do całego świata, że wychowywali się bez tatusia.
(2019.06.09)

info

4  
  6
no i się pojawił sfrustrowany komunista Robert K. Daj ci Boże pogody ducha, uśmiechu do najbliższych i chociaż jednego postu bez plucia jadem.
katolik (2019.06.09)

info

9  
  2
Moze przez chwile zastanowmy sie nad jednym: kto normalny idzie na ksiedza???? To jest normalne ze musza miec jakies odchyły
(2019.06.09)

info

8  
  5
Odchyły to masz ty, ponieważ nie jesteś w stanie wierzyć a wiara czyni cuda amen.
(2019.06.09)