UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiejszy system jest po prostu inaczej bandycki niż ten poprzedni. Dziś w sklepach jest pełno (poza bardziej racjonalną gospodarką - niestety m. in. też dzięki podłączeniu się do łańcucha d. .mania krajów III świata). Kościół w Polsce ma wiele, baaardzo wiele za uszami - już pomijając tą cała pedofilię (która jest po prostu faktem, nie trzeba być geniuszem by skojarzyć co wyjdzie z wrzucenia zdrowych(?) chłopaków do wspólnych "koszar" i nakazania im oficjalnie celibatu) - wystarczy (nie)stety poczytać historię Polski i DOCZYTAĆ po czyjej stronie stał watykański kościół w kluczowych momentach upadania Rzeczypospolitej -ten kto jeszcze nie wie, pewnie się mocno zdziwi. Nie jestem przeciw Bogu, i sam doświadczyłem niejednokrotnie iż w życiu "nie ma przypadków", jak i znam ludzi, którzy "medycznie" byli po tamtej stronie. Natomiast instytucja watykańska -to dla mnie gniazdo żmij i delegatura szatana na tej planecie, odwodząca właśnie ludzi od prawdziwej wiary/prawdy/poszukiwania/. ..

PolskaAnarchista

Anuluj