UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PolskaAnarchista dobrze napisane. Zróbmy tak : oddzielmy Kościół od Mamony, od polityki, przestańmy traktować księży jak Boga, skończymy dawać na tacę, płacić za sakramenty dopóki kapłan nie powie. Proszę. A nie co łaska. Bo. .to sami ich rozpuściliśmy w wyniku lęku przed tym, co jet nieuchronne.

pampi-ZAWADA

Anuluj