47
08.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
z tym zapraszaniem dzieci na plebanie wyszło jak wyszło
tylkoniemównikomu (2019.06.09)

info

4  
  3
@pampi zacznij od siebie. Napisz tutaj na portelu, że nie życzysz sobie katolickiego pogrzebu. Może zaproponujesz jakiś striptiz ? I jak zdarzy się że zejdziesz z tego świata w młodym wieku to twoja matka żeby nie błagała księdza - na kolanach o katolicki pogrzeb. Jak to się często teraz ma miejsce. No i może sfrustrowany komunista Robert K - też taka deklaracja ?
wredny_typ (2019.06.09)
@wredny_typ - Niech nad mym grobem oszust czarny Nie wznosi w niebo swoich dłoni Na nic mi jego obrzęd marny Gdy mnie na wieczność ziemia wchłonie Nic mi martwemu z pustych zwrotów Obłudnych próśb i modłów płatnych Faryzeusza, który gotów Wziąć od biedaka grosz ostatni Niech mnie nie żegna świątobliwy Wilk przyodziany owczą skórą Przejrzałem jego serce chciwe I myśli podłe pod tonsurą Nie wskrzeszą mnie nabożne gesty Ani organów głośne granie Liść mnie pożegna swym szelestem I gwiazd odległych migotanie Szum lasu niech mi towarzyszy I pieśń srebrzysta górskiej rzeki Gdy w wiekuistej spocznę ciszy Śniąc Wysp Szczęśliwych świat daleki.
RobertKoliński (2019.06.10)
Czekałem i się doczekałem słowa bez którego Kolinski nie jstnieje. A słowo to, to towarzysz, co prawda dotyczy liścia, ale jako towarzysza w końcu bioracego udział w nibyle jakiej ceremonii.
(2019.06.12)

info

1  
  1
,, Czarne elbląskie anioły, ,jeszcze działają. .. .. lista jest dosyć długa. .. .i na nic puszczanie, ,Barki, ,czy bicie dzwonów o 21.00.. .. .wszak ludzie pamiętają. .. ..
bezpodpisu (2019.06.13)

info

2  
  0
A tak dla ciekawości jakie sprawozdania pisuje do stosownych urzędów czy agencji niejaki Marcin Ślaski?
bezpodpisu (2019.06.13)

info

1  
  0
@wredny_typ - ty się po prostu boisz....
(2023.03.05)