Podrzucił opony pod samym okiem kamery
fot. Straż Miejska
Dziś (7 czerwca) do dyżurnego straży miejskiej wpłynęło zgłoszenie o podrzuceniu opon w okolicy jednego z supermarketów. Pracownik ochrony poinformował strażników, że ok. godz. 8 mężczyzna podjechał samochodem i zostawił przy ścianie budynku jednego ze sklepów dwie zużyte opony.