UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znam tego pszczelarza, pyszny miód od niego kupuję. Poza tym wstawił mi fachowo okna w mieszkaniu. Super gość.
Znam tego pszczelarza, pyszny miód od niego kupuję. Poza tym wstawił mi fachowo okna w mieszkaniu. Super gość.