UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego na przystankach, w rozkładzie internetowym i w komunikatach głosowych przystanki mają różne nazwy? Nie można tak prostej sprawy ujednolicić?


Anuluj