UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego na przystankach, w rozkładzie internetowym i w komunikatach głosowych przystanki mają różne nazwy? Nie można tak prostej sprawy ujednolicić?
Dlaczego na przystankach, w rozkładzie internetowym i w komunikatach głosowych przystanki mają różne nazwy? Nie można tak prostej sprawy ujednolicić?