UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ma chłopak i tak dużo szczęścia że wywracając się nie wylądował pod kolami naczepy. Było by tragicznie.
W..K..
Ma chłopak i tak dużo szczęścia że wywracając się nie wylądował pod kolami naczepy. Było by tragicznie.
W..K..