Wybrany wątek opinii

Redakcjo - znowu to robicie! Dlaczego nie napiszecie: kierowca ciężarówki uderzył w rower?
pieszyElbląg (2019.05.30)
Jak mozna uderzyc kogos -stojac - to rowerzysta przydzwonil w stojaca naczepe- skad ma slon wiedziec .ze mu mrowka wlazi na d...e
Mrowa (2019.05.30)
Gdyby kierowca ciężarówki uderzył w rowerzystę to nie zawieźliby go do szpitala ze złamaną nogą tylko w czarnym worku.
(2019.05.31)
Powrót do komentarzy