UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Największą głupotą to pierwszeństwo rowerzysty na przejsciu. Kto to wymyślił każdy rowerzysta powinien zrzucić d..z siodełka i przeprowadzić rower
Któś
Największą głupotą to pierwszeństwo rowerzysty na przejsciu. Kto to wymyślił każdy rowerzysta powinien zrzucić d..z siodełka i przeprowadzić rower
Któś