UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Największą głupotą to pierwszeństwo rowerzysty na przejsciu. Kto to wymyślił każdy rowerzysta powinien zrzucić d..z siodełka i przeprowadzić rower

Któś

Anuluj