UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@VN - Z doświadczenia życiowego a jest dość już długie stwierdzam, że Polak jak nie ma bata nad głową, to nigdy nie będzie się zachowywał poprawnie, zresztą wszyscy doskonale o tym wiedzą.

TVX

Anuluj