UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W jakim wieku Ty jesteś? Robisz wszystko to co w Twoim wieku wypada robić? Wypada wedlug kogo? W życiu, szczęśliwym życiu, o którym jak widać nie wiele wiesz robi sie wyłącznie to na co ma się ochote, a nie to co wypada. Raz się żyje ponuraku. Oby spotkała Cię smutna starość, w której będziesz gnił w zapierdziałym fotelu bo nie wypada Ci robić nic innego.

Gość gość