A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Hahaha ale dziadostwo. Wstyd. Stare graty od Niemca biorą i się cieszą. W normalnych miastach nowe samochody smigaja, które są w leasing na raty brane a ten nieudolny samorząd gratami ludzi będzie wozić!
Leier pomaga więcej od WOŚP ???
Dzieciaku odstaw dopalacze albo zmień leki !!!
@Ok - Szrot to twoja stara.
i jak zwykle Wróblewski musi się okazać, nich się w końcu weźmie do roboty, bo wszystko w tym mieście niszczeję, a ten biega tylko do zdjęć, wstyd!!!
Może Wróbel powie za ile szuka sobie nowego auta do wożeni du. .. ..
Jest takie stare przysłowie "Darowanemu koniowi", ale ty teraz pewnie przez tydzień będziesz goglował co miałem na myśli. Najważniejsze, że jest kolejna karetka w Elblągu, a Ty zamiast krytykować to napisz co sam ofiarowałeś szpitalowi.