UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i jak zwykle Wróblewski musi się okazać, nich się w końcu weźmie do roboty, bo wszystko w tym mieście niszczeję, a ten biega tylko do zdjęć, wstyd!!!
i jak zwykle Wróblewski musi się okazać, nich się w końcu weźmie do roboty, bo wszystko w tym mieście niszczeję, a ten biega tylko do zdjęć, wstyd!!!