UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i jak zwykle Wróblewski musi się okazać, nich się w końcu weźmie do roboty, bo wszystko w tym mieście niszczeję, a ten biega tylko do zdjęć, wstyd!!!


Anuluj