Wybrany wątek opinii

Hahaha ale dziadostwo. Wstyd. Stare graty od Niemca biorą i się cieszą. W normalnych miastach nowe samochody smigaja, które są w leasing na raty brane a ten nieudolny samorząd gratami ludzi będzie wozić!
(2019.05.28)
Jest takie stare przysłowie "Darowanemu koniowi", ale ty teraz pewnie przez tydzień będziesz goglował co miałem na myśli. Najważniejsze, że jest kolejna karetka w Elblągu, a Ty zamiast krytykować to napisz co sam ofiarowałeś szpitalowi.
Anonimek1 (2019.05.29)
Powrót do komentarzy