UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaha ale dziadostwo. Wstyd. Stare graty od Niemca biorą i się cieszą. W normalnych miastach nowe samochody smigaja, które są w leasing na raty brane a ten nieudolny samorząd gratami ludzi będzie wozić!


Anuluj