UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha ale dziadostwo. Wstyd. Stare graty od Niemca biorą i się cieszą. W normalnych miastach nowe samochody smigaja, które są w leasing na raty brane a ten nieudolny samorząd gratami ludzi będzie wozić!
Hahaha ale dziadostwo. Wstyd. Stare graty od Niemca biorą i się cieszą. W normalnych miastach nowe samochody smigaja, które są w leasing na raty brane a ten nieudolny samorząd gratami ludzi będzie wozić!