UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest takie stare przysłowie "Darowanemu koniowi", ale ty teraz pewnie przez tydzień będziesz goglował co miałem na myśli. Najważniejsze, że jest kolejna karetka w Elblągu, a Ty zamiast krytykować to napisz co sam ofiarowałeś szpitalowi.
Anonimek1