A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prawda boli
Witaj w klubie :D
@DriverNieAudi - Finowie bardzo skutecznie rozwiązali problem z przekraczaniem prędkości. Przypomniał mi się przypadek któregoś z prezesów Noki. Tyle tylko, że u nas taki delikwent prowadzący Audi może być na. .. zasiłku.
@997 - A jednym z nich jesteś Ty !!!!!
Proponuję zapytać o skuteczność naszej elbląskiej policji osób, którzy zgłaszają problemy odnośnie kierowców przekraczających notorycznie prędkości. Ciekawy jestem wyników tych zapytań? W moim odczuciu bardzo słabo wypadają nasi funkcjonariusze drogówki. Może należałoby coś zmienić???
Już najwyższa pora podnieść wysokość mandatów, bo 500 pln wielu rozsmiesza
Już najwyższa pora podnieść wysokość mandatów, bo 500 pln wielu rozsmiesza
Obecnośc policji na elblaskich ulicach jest tak śladowa, a piratow i wypadkow coraz więcej