28
15.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prawda boli
(2019.05.15)
Witaj w klubie :D
(2019.05.15)
@DriverNieAudi - Finowie bardzo skutecznie rozwiązali problem z przekraczaniem prędkości. Przypomniał mi się przypadek któregoś z prezesów Noki. Tyle tylko, że u nas taki delikwent prowadzący Audi może być na. .. zasiłku.
(2019.05.16)
@997 - A jednym z nich jesteś Ty !!!!!
9997 (2019.05.16)
Proponuję zapytać o skuteczność naszej elbląskiej policji osób, którzy zgłaszają problemy odnośnie kierowców przekraczających notorycznie prędkości. Ciekawy jestem wyników tych zapytań? W moim odczuciu bardzo słabo wypadają nasi funkcjonariusze drogówki. Może należałoby coś zmienić???
(2019.05.16)

info

1  
  0
Już najwyższa pora podnieść wysokość mandatów, bo 500 pln wielu rozsmiesza
(2019.05.16)

info

0  
  0
Już najwyższa pora podnieść wysokość mandatów, bo 500 pln wielu rozsmiesza
(2019.05.16)

info

0  
  0
Obecnośc policji na elblaskich ulicach jest tak śladowa, a piratow i wypadkow coraz więcej
(2019.05.16)

info

0  
  0