UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proponuję zapytać o skuteczność naszej elbląskiej policji osób, którzy zgłaszają problemy odnośnie kierowców przekraczających notorycznie prędkości. Ciekawy jestem wyników tych zapytań? W moim odczuciu bardzo słabo wypadają nasi funkcjonariusze drogówki. Może należałoby coś zmienić???