28
15.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@DriverNieAudi - To nie mnie zabrano prawo jazdy (zbieżność nicku i sytuacji przypadkowa). 111 to przegięcie po mieście. Ale jednak uważam że dużo płynniej by się jeździło gdyby na głównych arteriach było 70.
AudiDriver (2019.05.15)
Zapomnieli zabrać mu auto . Jak karać to konkretnie a na odchodne z kopa mu dac.
(2019.05.15)

info

14  
  4
@AudiDriver - Masz rację, powinno być 70 ale obecnie jest 50 i wszystko co ponad, jest wykroczeniem a za wykroczenia powinni karać, zwłaszcza takich jak wspomniany 30 latek.
DriverNieAudi (2019.05.15)
Powinny być jeszcze przejścia podziemne, co zmniejszyłoby liczbę świateł i upłynniło ruch.
(2019.05.15)
Elbląg to wiocha zamiast zielonej fali jest czerwona fala i więcej spalin
kim (2019.05.15)

info

4  
  2
W Austrii to wykroczenie kosztuje 4000 euro, pozbawienie prawa jazdy na 2 lata, aby je potem odzyskać trzeba przejść badanie lekarskie i zdać egzamin. Nawet pozytywne wyniki tych procesów nakładają potem na kierowcę obowiązek corocznej kontroli egzaminacyjnej. U nas właśnie kary za takie przewinienia i inne pospolite powinny być odpowiednio wysokie, szczególnie finansowe.
Dobitek (2019.05.15)

info

8  
  2
śpisz się powoli, a tu nawet kolega yanosika nie miał
rupi (2019.05.15)

info

1  
  0
W mieście strach, na wsi jeszcze gorszy strach, bo jeżdżą jak nienormalni a Policja się chwali wynikiem, który powinna mieć w jeden albo dwa dni !
dokitu (2019.05.15)

info

1  
  0
komentują sami DEB. ile
997 (2019.05.15)
Zlicytowac mu auto niech chodzi pieszo
(2019.05.15)