UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@DriverNieAudi - Finowie bardzo skutecznie rozwiązali problem z przekraczaniem prędkości. Przypomniał mi się przypadek któregoś z prezesów Noki. Tyle tylko, że u nas taki delikwent prowadzący Audi może być na. .. zasiłku.