UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję zapytać o skuteczność naszej elbląskiej policji osób, którzy zgłaszają problemy odnośnie kierowców przekraczających notorycznie prędkości. Ciekawy jestem wyników tych zapytań? W moim odczuciu bardzo słabo wypadają nasi funkcjonariusze drogówki. Może należałoby coś zmienić???


Anuluj