Wybrany wątek opinii
Bo na tych głównych dwupasmówkach powinni podnieść ograniczenie do 70 jak to ma miejsce w większych miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
20
15
@AudiDriver - Zanim podniosą do 70 należy jechać 50 bez względu na ilość pasów. Proste? Swoja droga za tak rażące wykroczenie powinni dożywotnio zabierać prawo jazdy i karać wysokimi mandatami. Jeżeli kierowca ma w dooopie zdrowie i życie pieszych (w tym roztargnionych dzieci), rowerzystów i innych kierowców to nie powinien być kierowcą!
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
@DriverNieAudi - To nie mnie zabrano prawo jazdy (zbieżność nicku i sytuacji przypadkowa). 111 to przegięcie po mieście. Ale jednak uważam że dużo płynniej by się jeździło gdyby na głównych arteriach było 70.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
@AudiDriver - Masz rację, powinno być 70 ale obecnie jest 50 i wszystko co ponad, jest wykroczeniem a za wykroczenia powinni karać, zwłaszcza takich jak wspomniany 30 latek.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@DriverNieAudi - Finowie bardzo skutecznie rozwiązali problem z przekraczaniem prędkości. Przypomniał mi się przypadek któregoś z prezesów Noki. Tyle tylko, że u nas taki delikwent prowadzący Audi może być na. .. zasiłku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0