UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Pomysłodawcą tej lokalizacji jest obecny kierownika zarządzania kryzysowego, były komendant straży, co miał aspiracje zostać lokalnym politykierem z poparcia PSL/SLD. Najważniejszy w tym wszystkim miał być sukces propagandowy tj. , ,to ja wymyśliłem budowę, prezydent pomógł a więc jest wspólny sukces". Niestety pomysł dobry ale lokalizacja nie. Jesli dążymy do usprawniania systemu ratunkowego, to dlaczego straż podejmie działania z duzym opóźnieniem spowodowanym zmianą na gorsze możliwości dojazdu ? Tutaj widać wyraźnie, że bezpieczeńtwo obywateli miasta i powiatu odsunięto na drugi plan. Zwyciężyła propaganda : listy intencyjne, załatwianie działki z MON-em, aby tylko temat ruszyć. Co bedzie potem to już nie ICH sprawa. Niech martwi się ten następca, któremu pozostawiono TO CUDO w spadku.