UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pomysłodawcą tej lokalizacji jest obecny kierownika zarządzania kryzysowego, były komendant straży, co miał aspiracje zostać lokalnym politykierem z poparcia PSL/SLD. Najważniejszy w tym wszystkim miał być sukces propagandowy tj. , ,to ja wymyśliłem budowę, prezydent pomógł a więc jest wspólny sukces". Niestety pomysł dobry ale lokalizacja nie. Jesli dążymy do usprawniania systemu ratunkowego, to dlaczego straż podejmie działania z duzym opóźnieniem spowodowanym zmianą na gorsze możliwości dojazdu ? Tutaj widać wyraźnie, że bezpieczeńtwo obywateli miasta i powiatu odsunięto na drugi plan. Zwyciężyła propaganda : listy intencyjne, załatwianie działki z MON-em, aby tylko temat ruszyć. Co bedzie potem to już nie ICH sprawa. Niech martwi się ten następca, któremu pozostawiono TO CUDO w spadku.