UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oprócz nowej remizy straż dostanie helikoptery gaśnicze, bo trzeba zapomnieć, by sprawnie i szzybko przebic się przez bezustannie zakorkwaną Łęczycką. A może jest rozwiązanie o którymy opinie publiczna nie wie?