UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oprócz nowej remizy straż dostanie helikoptery gaśnicze, bo trzeba zapomnieć, by sprawnie i szzybko przebic się przez bezustannie zakorkwaną Łęczycką. A może jest rozwiązanie o którymy opinie publiczna nie wie?