23
24.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
MUROWA, czy może KUROWA ? Proponuję autorowi tekstu zapoznać się z mapą najbliższej okolicy bo to blisko od Elblążkowa.
MieszkaniecKurowa (2019.04.24)
Prewencyjne wypalanie jest dobre o ile kontrolowane
(2019.04.24)

info

2  
  6
Jasne że się zapalu, przy takiej suszy
Krzychi (2019.04.24)
Jakby podpalacze zostali przykladnie ukarani 3 miesiącami aresztu i wysoką grzywną myslę, że nasladowcow byloby mniej, ale kiedy karą jest apelowanie, to jest jak jest.
(2019.04.24)

info

2  
  2
I co? Na pewno tu też rolnicy zapalili? Bo według Was tylko rolnicy podpalają, prawda?
rrrrrr (2019.04.24)

info

2  
  1
idiota
Jestes (2019.04.24)
Ani o jednej ani drugiej wiosce nie słyszałem wiec żadna mi różnica.
Elblaski (2019.04.24)
@Elblaski - Kurowo Braniewskie. Wieś ok. 5 km od Młynar w kierunku Braniewa.
mieszkaniecElbląga (2019.04.24)
Zawsze po wypaleniu suhej trawy wypala sie kleszcze i jnne paskuctwo a puzniej na tym miejscu rosnie piekna soczysta trawa i tak bendzie i w tym pszypadku a gadanie ze wypalanie jest zle dla gleby to kompletna bzdura
(2019.04.25)

info

1  
  2
Podwyżki dla strażaków a nie dla leniwych nauczycieli.
Misia2 (2019.04.25)