A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
MUROWA, czy może KUROWA ? Proponuję autorowi tekstu zapoznać się z mapą najbliższej okolicy bo to blisko od Elblążkowa.
Prewencyjne wypalanie jest dobre o ile kontrolowane
Jasne że się zapalu, przy takiej suszy
Jakby podpalacze zostali przykladnie ukarani 3 miesiącami aresztu i wysoką grzywną myslę, że nasladowcow byloby mniej, ale kiedy karą jest apelowanie, to jest jak jest.
I co? Na pewno tu też rolnicy zapalili? Bo według Was tylko rolnicy podpalają, prawda?
idiota
Ani o jednej ani drugiej wiosce nie słyszałem wiec żadna mi różnica.
@Elblaski - Kurowo Braniewskie. Wieś ok. 5 km od Młynar w kierunku Braniewa.
Zawsze po wypaleniu suhej trawy wypala sie kleszcze i jnne paskuctwo a puzniej na tym miejscu rosnie piekna soczysta trawa i tak bendzie i w tym pszypadku a gadanie ze wypalanie jest zle dla gleby to kompletna bzdura
Podwyżki dla strażaków a nie dla leniwych nauczycieli.