UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zawsze po wypaleniu suhej trawy wypala sie kleszcze i jnne paskuctwo a puzniej na tym miejscu rosnie piekna soczysta trawa i tak bendzie i w tym pszypadku a gadanie ze wypalanie jest zle dla gleby to kompletna bzdura