Wybrany wątek opinii

No, czyjaś niefrasobliwość, nieuwaga. Samo się raczej nie zapali o tej porze roku.
Suchojest (2019.04.24)
Jasne że się zapalu, przy takiej suszy
Krzychi (2019.04.24)
Powrót do komentarzy