Wybrany wątek opinii
No, czyjaś niefrasobliwość, nieuwaga. Samo się raczej nie zapali o tej porze roku.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Jasne że się zapalu, przy takiej suszy
Do moderacji
Odpowiedz
2
0