UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze po wypaleniu suhej trawy wypala sie kleszcze i jnne paskuctwo a puzniej na tym miejscu rosnie piekna soczysta trawa i tak bendzie i w tym pszypadku a gadanie ze wypalanie jest zle dla gleby to kompletna bzdura


Anuluj