UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby podpalacze zostali przykladnie ukarani 3 miesiącami aresztu i wysoką grzywną myslę, że nasladowcow byloby mniej, ale kiedy karą jest apelowanie, to jest jak jest.
Jakby podpalacze zostali przykladnie ukarani 3 miesiącami aresztu i wysoką grzywną myslę, że nasladowcow byloby mniej, ale kiedy karą jest apelowanie, to jest jak jest.