UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby podpalacze zostali przykladnie ukarani 3 miesiącami aresztu i wysoką grzywną myslę, że nasladowcow byloby mniej, ale kiedy karą jest apelowanie, to jest jak jest.


Anuluj