A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sebastian Madejski!Aleś ty mi chłopie zaimponował!!!
Tańczymy lambada, lambada, lambada. Tańczymy lambada, lambada, lambada, małego walczyka.
lechia piast 0:2 mistrz już znany legia pany!!! zks
Panie trenerze dziękuję że pan spełnił moje prośby ,żeby od początku zagrał Demianiuk.Ale po co grał Fidziu cały mecz.Ressel też powinien wejść już w 46 minucie.Ale brawo.Oli.pia tak trzymać.Bardzo ciężki mecz nas czeka 500 km od Elbląga.U siebie jechać z kurczaka i.A na wyjazdach zremisować.
Hej . . .
A łuk dzisiaj slabiutenko...
Trzeba było zasilić braci z ZKS, każdy tylko patrzy i narzeka a samemu kibicować nie łaska??
Z mlekiem matki to wyssałem i Olimpię pokochałem
Moja matka pierś mi dało bo Olimpie też kochała
Gra o utrzymanie to żenada.
Twoje imię to żenada