48
20.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sebastian Madejski!Aleś ty mi chłopie zaimponował!!!
(2019.04.20)

info

30  
  2
Tańczymy lambada, lambada, lambada. Tańczymy lambada, lambada, lambada, małego walczyka.
KolegaGeparda (2019.04.20)
lechia piast 0:2 mistrz już znany legia pany!!! zks
(2019.04.20)

info

15  
  9
Panie trenerze dziękuję że pan spełnił moje prośby ,żeby od początku zagrał Demianiuk.Ale po co grał Fidziu cały mecz.Ressel też powinien wejść już w 46 minucie.Ale brawo.Oli.pia tak trzymać.Bardzo ciężki mecz nas czeka 500 km od Elbląga.U siebie jechać z kurczaka i.A na wyjazdach zremisować.
(2019.04.20)

info

12  
  2
Hej . . .
Pijak z łuku (2019.04.20)
A łuk dzisiaj slabiutenko...
(2019.04.20)
Trzeba było zasilić braci z ZKS, każdy tylko patrzy i narzeka a samemu kibicować nie łaska??
oburzony (2019.04.20)
Z mlekiem matki to wyssałem i Olimpię pokochałem Moja matka pierś mi dało bo Olimpie też kochała
Chester (2019.04.20)
Gra o utrzymanie to żenada.
Max (2019.04.20)
Twoje imię to żenada
(2019.04.20)