48
20.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
3 pkt najważniejsze panowie Sedlewski i Demianiuk poazali ze daja radę i powinni dostawac wiecej szans Wesołych ŚWiąt dla wszystkich sympatykow OE i calej druzyny
Maczawada (2019.04.20)

info

24  
  1
Polprazol se kup
Jajko (2019.04.20)
Wał śmiało.
Jajko (2019.04.20)
więcej śmiałości w ofensywie i powinno być dobrze, za mocno sie cofamy po zdobyciu bramki, parada Madejskiego w ostatnich minutach to mistrzostwo !
(2019.04.20)

info

14  
  0
Sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku Pruszcza?? To z kim my graliśmy?????
Ciekawski (2019.04.20)

info

8  
  0
"Elbląska defensywa z kapitanem zespołu Tomaszem Lewandowskim gościom na wiele w pierwszej części spotkania." Co to za zdanie?? Co na wiele??? Ktoś to czyta przed puszczeniem w eter już druga wpadka w tym tekście, a nie doczytałem jeszcze do końca.
Ciekawski (2019.04.20)
Przestań polonisto za dychę.
(2019.04.20)
jak się nudzisz to przestań strajkować i wracaj do szkoły
(2019.04.20)

info

3  
  2
Za dychę trochę mnie przeceniasz. A jak ktoś pisze publicznie powinien trzymać trochę ładu i składu.
Ciekawski (2019.04.20)
@Ciekawski - Inteligentny i tak zrozumie
(2019.04.20)