A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
3 pkt najważniejsze panowie Sedlewski i Demianiuk poazali ze daja radę i powinni dostawac wiecej szans Wesołych ŚWiąt dla wszystkich sympatykow OE i calej druzyny
Polprazol se kup
Wał śmiało.
więcej śmiałości w ofensywie i powinno być dobrze, za mocno sie cofamy po zdobyciu bramki, parada Madejskiego w ostatnich minutach to mistrzostwo !
Sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku Pruszcza?? To z kim my graliśmy?????
"Elbląska defensywa z kapitanem zespołu Tomaszem Lewandowskim gościom na wiele w pierwszej części spotkania." Co to za zdanie?? Co na wiele??? Ktoś to czyta przed puszczeniem w eter już druga wpadka w tym tekście, a nie doczytałem jeszcze do końca.
Przestań polonisto za dychę.
jak się nudzisz to przestań strajkować i wracaj do szkoły
Za dychę trochę mnie przeceniasz. A jak ktoś pisze publicznie powinien trzymać trochę ładu i składu.
@Ciekawski - Inteligentny i tak zrozumie