Trzeba było zasilić braci z ZKS, każdy tylko patrzy i narzeka a samemu kibicować nie łaska??oburzony
Trzeba było zasilić braci z ZKS, każdy tylko patrzy i narzeka a samemu kibicować nie łaska??